دیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین از افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۹۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهر جدید رامین و همچنین بهره‌برداری از ۲۵۶ واحد مسکن مهر همزمان با دهه مبارکه فجر در این شهر جدید خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، چندین پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۹۰ میلیارد ریال با حضور صادق اکبری عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهر های جدید کشور، مسعود هاشمی مدیر کل بودجه شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور, امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، کیامرث حاجی زاده مدیر کل مدیریت بحران استانداری، زارع زاده مدیر کل دفتر فنی استانداری و عباس پورسلان مدیر کل راه و شهر سازی استان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

سامان اسدی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران عنوان کرد: به مناسبت ایام دهه فجر چندین پروژه عمرانی با اعتبار ۲۹۰ میلیارد ریال در این شهر کلنگ زنی و افتتاح شد. این پروژه ها شامل؛ یک بلوار به طول ۵۰۰ متر، ۲۵۶ واحد مسکن مهر با آماده سازی و کلیه انشعابات آب، برق و گاز، یک مجموعه ده هزار نهالی به عنوان پارک جنگلی، آماده سازی معابر منازل مسکونی با تراکم کم با اعتبار ٢٩ میلیارد ریال , افتتاح مرکز سلامت، افتتاح کنارستان و احداث پارک ورودی شهر و یک رستوارن سنتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی می شوند.

‎وی افزود: تلاش های بسیاری صورت گرفته تا بتوانیم حس آرامش و امنیت را برای ساکنین این شهر جدید فراهم کنیم. در این زمان مشکل خاصی در راستای تامین امنیت شهر نداریم و یک پاسگاه نیروی انتظامی نیز به زودی در منطقه مستقر خواهد شد.

‎مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین با استقرار شبانه روزی یک پزشک در مرکز درمانی این شهر که امروز به بهره برداری رسید تصریح کرد: با استقرار این پزشک در مجموعه درمانی شهر رامین خدمات درمانی به صورت ۲۴ ارائه خواهد شد. داروخانه و یک دستگاه آمبولانس نیز در این مرکز وجود دارد.

‎اسدی اظهار کرد: مدارس موجود در این شهر دایر هستند و در خصوص و در بحث آمزشی مشکلی وجود ندارد.

‎مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین با اشاره به استقرار پنج سرویس به منظور رفت و آمد ساکنین به شهر ملاثانی عنوان کرد: تلاش های بسیاری صورت گرفته تا شرایط زندگی در این شهر جدید فراهم شود؛ در همین راستا به دنبال ایجاد فرصت هایی برای اشتغال ساکنین نیز هستیم و از حضور بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در شهر با الویت جذب ساکنان استقبال می کنیم.

افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۱ پروژه روبنایی و زیربنایی در شهر جدیدشیرین شهر

گفتنی است تعداد ۵ پروژه عمرانی به ارزش ۱۵۸.۹۹۹ میلیون رسال و همچنین ۶ پروژه روبنایی وزیربنایی با اعتباری بالغ بر ۵۲۳۴۹ میلیون ریال به مناسبت دهه مبارکه فجر در شهر جید شیرین شهر به ترتیب کلنگ‌زنی و افتتاح شدند.

لازم به ذکر است در این مراسم تعداد ۲۷۰ واحد مسکن مهر نیز افتتاح و به متقاضیان تحویل داده شد.

لینک کوتاه نوشته
https://ramin.ntdc.ir/?p=19250
کد خبر
19250