مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت؛ نیز گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور علما، امام جمعه، فرماندهان و مسئولین شهرستانی در مسجد امام علی (ع) شهر جدید رامین برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام سید حسین آلبوشوکه امام جمعه محترم شهر ملاثانی به ایراد سخنانی پیرامون دولت مردمی شهید رجایی پرداخت و استقرار دولت جدید و روحیه ی مردمی و خدمتگزارانه‌ی رییس جمهور جدید را به فال نیک گرفت. وی ابراز امیدواری نمود که هر چه بیشتر و سریعتر نهضت خدمتگزاری این دولت شروع شود و از آلام و مشکلات مردم بکاهد.
ایشان در ادامه سخنان خود با تشکر از کارکنان شرکت عمران شهر جدید رامین، از تحولات صورت گرفته در حدود یکسال گذشته و سامان بخشیدن به اوضاع شهر و ارائه خدمات بیشتر به مردم تشکر نمود.

در ادامه، مهندس شربت دار مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین با ذکر یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت؛ این ایام نام گذاری شده به نام دولت و روز کارمند را گرامی داشت و از تمام همکاران خود بخصوص کارمندان محترم شرکت تشکر نمود.

در قسمتی از برنامه، لوح تقدیر و جوایز برندگان مسابقه کتابخوانی “سردار دلها” توسط مهمانان ویژه، معاونین و اعضا هیئت مدیره به منتخبین مسابقه کتابخوانی اهدا گردید.

در قسمتی دیگر از مراسم، روابط عمومی شرکت به اهمیت خواندن کتاب و بازخوانی و درک وقایع مهم تاریخ انقلاب، به ویژه جنگ تحمیلی اشاره نمود و به معرفی کتاب “شیار ۱۴۳” پرداخت؛ که از زاویه ای متفاوت به خانواده های شهدا و بازماندگان بخصوص مادران عزیز شهدا پرداخته است.
در آخر ابراز امیدواری شد که کارکنان و خانواده های محترمشان مشارکت حداکثری در خواندن این کتاب داشته باشند.

کتاب شیار۱۴۳به نویسندگی خانم نرگس آبیار در بین علاقمندان به شرکت در سومین “مسابقه کتابخوانی” توزیع شد.

حُسن ختام مراسم، اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین آلبوشوکه بود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید رامین/ شهریور ماه ۱۴۰۰

لینک کوتاه نوشته
https://ramin.ntdc.ir/?p=20538
کد خبر
20538