آقای مهندس شربت دار ، مدیرعامل محترم شرکت عمران شهرجدید رامین طی یادداشتی فرارسیدن بهار و جشن باستانی نوروز را تبریک گفت .

امام صادق علیه‌السلام:

     نوروز روزی است که قائم ما اهل بیت در آن ظهور می کند.

جشن ملی نوروز که با تدبیر هوشمندانه نیاکان خردمندمان با آغاز فصل بهار و شکوفایی طبیعت بر پا می گردد؛ سمبل نو شدن هستی و سر برآوردن از خاک و تیرگی‌هاست. موعد سبز شدن و رشد و فرصتی دوباره برای بشر که بتواند زندگانی اش را در همه ی ابعاد از جمود و یکنواختی خارج ساخته و به گرمای مهر خداوندی دوباره سامان بخشد. چه نیکوست که ما مردم ایران اسلامی با پشتوانه ی تجربه ای گرانسنگ از فراز و فرودها، رنج ها و همدلی ها؛ به ویژه تجربه ی مرارتهای تحمیل شده از طرف استکبار جهانی در سال گذشته؛ با اقتدا به رهبر معظم انقلاب و با درک شعار داهیانه ی معظم له یعنی «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» و گام نهادن در مسیر ترسیم شده سلامی دوباره به زندگی نماییم؛ و خود را برای تغییر و تحولی که در خور فرهنگ و تمدن ایران اسلامی مان است آماده سازیم.

متاسفانه در سال پیش بر اثر بیماری فراگیر در سوگ عده ی زیادی از هموطنان از جمله هنرمندان، ورزشکاران، مشاهیر، علما و فرهیختگان نشستیم که جا دارد یاد و خاطره ی آنها به ویژه “شهدای مدافع سلامت” را گرامی داشته و برای بازماندگان آن سفر کردگان طلب آرامش و شادمانی کنیم.

این تلاقی خوش یُمن عید نوروز با ایام مسرت بخش و اعیاد فرخنده ی شعبان را به فال نیک می گیریم؛ از طرف خودم و اعضا هیات مدیره بهار طبیعت را به رهبر فرزانه ی انقلاب، خانواده های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران، ملت بزرگ ایران، همکارانمان در “شرکت های عمران شهرهای جدید” و “شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید”؛ نیز همکاران عزیز و خانواده های محترمشان در “شرکت عمران شهر جدید رامین” و شهروندان شهر رامین تبریک عرض نموده؛ برای همه سالی خوش و سرشار از معنا، مملـو از رحمت و برکات خداوندی، دلی روشن و سینه ای پر از مهـر، لبی خندان توام با عزت و موفقیت آرزومندم.

لینک کوتاه نوشته
https://ramin.ntdc.ir/?p=20437
کد خبر
20437