بسمه تعالی

بنیانگذار کبیر انقلاب چه نیکو تدبیر نمود که سالروز میلاد اسوه ی آزادگی و افتخار، اباعبدالله الحسین را به نام رهروان مکتب سرخ حسینی، پاسداران انقلاب اسلامی نامگذاری کرد.
ضمن ادای احترام به ارواح پاک شهدای والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از زحمات و خدمات پاسداران جان بر کف انقلاب اسلامی و صبر و استقامت جانبازان سرافراز درسنگر دفاع از کیان و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی می‌کنم.
بی‌تردید سربلندی ایران و انقلاب در تمام صحنه‌های حساس و تاریخی، مرهون تلاش‌های ایثارگرانه این بزرگمردان است که روحیه ایثار و فداکاری را سرلوحه خود قرار داده و خطرها را به جان خریده‌اند.
اینجانب از طرف خودم، هیات مدیره، معاونین و تمامی همکارانم در شرکت عمران شهر جدید رامین فرارسیدن اعیاد شعبانیه و ایام میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، حضرت امام زین العابدین (ع) و حضرت علی اکبر (ع) را به رهبر معظم انقلاب، پیشگاه حضرت ولیعصر ارواحنافدا و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می کنم.
همچنین با گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز، به مقام والای همه ی پاسداران و جانبازان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین سلامت ادای احترام می‌ نمایم.
علیرضا شربت دار
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید رامین

لینک کوتاه نوشته
https://ramin.ntdc.ir/?p=20368
کد خبر
20368